Detailed Notes on dizi kıyafetleri

Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz. Halit’in batışı herkesi derinden etkileyen … 0 feedback

Selamm Erkenci kuş 35 bölüm kıyafetleri ve markaları ile dizimizin kıyafetlerini sizlere bu hafta da sunmaya devam ediyoruz. Özellikle büyük istek alan Sanem kıyafet markalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Erkenci kuş … Devamı

Sitemizde geçen marka isimler ve logolar firmaların kendilerine aittir. Sitemiz sadece tanıtım amaçlı kullanmaktadır firma yada marka sahipleri dilerse logo ve markalarını sitemizden sildirmeyi talep edebilirler. İletişim bölümünden bize ulaşmaları yeterlidir.

Orta yaşı hanımların favorisi ise Esma Sultan kıyafetleri olurken İstanbullu Gelin dizisinde giyilen kıyafet markaları ve sponsorları merak konusu oluyor. Süreyya kıyafetleri herkesin gözdesi olurken çAlright merak edilen Süreyya kıyafet ve ayakkabı sponsorları için Tıklayınız.

one/eight Dizide görüp beğendiğiniz kıyafeti nereden, kaça satın alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Dimension bu konuda ayrıntılı bilgi verecek internet sitelerini ziyaret edin.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu vardır; Can ve Emre. Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini karmaşık olayların içinde buluyor. Can Yaman'ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit'le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü ve hızını değiştirecek.

Her Salı website akşamları Star Television’de yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri çAlright sevilen ve çOkay beğenilen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin konusu kadar oyuncularının giydiği kıyafetler ile de çOkay dikkat here çekiyor.

Star Television set ile birlikte tüm dizilerde yer alan dizi kıyafet elbiseleri sitemizde yer almaya devam etmektedir. Mucize Doktor Beliz Elbiseleri için tıklayınız. Güvercin dizisinin ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken yayınlanan ilk fragmandan biraz bahsedelim. Ahmet Cibranoğlu’nun cinayetiyle suçlandığında ceza evine giren Bedir Kavvi, on beş yıl aradan

Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncuları dışında yer alan yan roldeki oyunculardan hepsi de birbirinden başarılı oyuncular. Sen Çal Kapımı dizisi Neslihan Yeldan kıyafetleri, Anıl İlter kıyafetleri, Bige Önal kıyafetleri, Melisa Döngel kıyafetleri ve Elçin Afacan kıyafetlerini de konumuza ekleyeceğiz.

Clearly show Television ekranlarına yeni bir dizi ile karşımızı çıkmaya hazırlanıyor. 2020 yılının en yeni dizilerinden olan Ramo fourteen Ocak Salı günü ekranlara gelecektir. Deneyimli oyuncularında yer aldığı dizinin tüm merak ettiklerinizi sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz. Halit’in batışı herkesi derinden etkileyen … 0 feedback

Sitemizde geçen marka isimler ve logolar firmaların kendilerine aittir. Sitemiz sadece tanıtım amaçlı kullanmaktadır firma yada marka sahipleri dilerse symbol ve markalarını sitemizden sildirmeyi talep edebilirler. İletişim bölümünden bize ulaşmaları yeterlidir.

Artık her sene gelenekselleşen ve merakla beklediğimiz Kanal D yeni sezon tanıtım filmi ilk olarak 25 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlandı. Benimse ilgimi çeken ve çAlright sayıda soru aldığım bölüm oyuncuların kıyafetleri oldu. Öncelikle belirtmeliyim ki tanıtım filminde styling Deniz Marşan ve Başak Dizer tarafından yapıldı.

Bu dizide Faruk ve Süreyya’nın giydikleri merak edildiği gibi Bade gibi alt karakterlerin giydikleri en çOkay arananlar arasına girmeyi başardı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *